Wieszaki na klucze

Tego typu rozwiązanie w przedpokoju uchroni nas przed gubieniem kluczy, rzucanych niedbale na półkę a dodatkowo mogą nadać ciekawy charakter temu pomieszczeniu.

 

Ciekawe kształty wieszaków na klucze

 

Stalowe wieszaki w kształcie klucza wiolinowego posłużą nie tylko miłośnikom muzyki ale także osobom, które cenią oryginalne i nietuzinkowe wykończenia wnętrz. Konstrukcja metalowa jest bardzo trwała, wytrzymała a także elegancka. Możemy taki wieszak zainstalować w zależności od naszych upodobań i wygody.

 

Wieszaki przypominając kształtem klucz będzie nam za każdym razem gdy wejdziemy do domu przywodził na myśl jakie jest jego przeznaczenie. Pozornie jest to zbyt oczywisty pomysł jednak w zależności od designu może stanowić o oryginalności naszego przedpokoju. Możemy wybierać pośród wieszaków-kluczy skonstruowanych ze stali lub drewna. Pierwsza opcja jest zwykle bardzo nowoczesna i ponadczasowa natomiast drewno nada ciepła naszemu pomieszczeniu a w zależności od nastroju możemy zmienić nieco jego wydźwięk, malując wieszak na wybrany przez nas kolor. Także wymieniając meble w przedpokoju łatwo dopasujemy go do reszty sprzętów a jeśli lubimy eksperymentować i jesteśmy kreatywni możemy ozdobić go różnymi wzorami.

 

Nieszablonowym wyborem są wieszaki w kształcie gniazdka elektrycznego jednakże nie mieszczą one zwykle zbyt wielu kluczy więc stanowią raczej ozdobę a nie praktyczny element wystroju. Niemniej jednak może budzić zaskoczenie gości, których przyjmujemy w domu.

 

Zamiast tradycyjnego wieszaka- magnes

 

Nowością na rynku designerskim są po prostu magnesy na klucze, które stanowią dopełnienie minimalistycznych wnętrz i są bardzo praktyczne bo uniemożliwiają ich zgubienie bo mamy gwarancję że po wejściu do domu dotkniemy nimi magnesu a one zostaną na swoim miejscu. W zależności od naszych potrzeb możemy wybrać odpowiednią wielkość magnesu, która będzie praktyczne dla przedpokoju. Istnieje także wiele ich kształtów i kolorów więc łatwo będzie go dopasować, możemy także wybrać wersję uniwersalną, najprostszą i nie przyciągającą uwagi.

 

Nasze osobiste upodobania i wymagania na pewno doprowadzą nas do wyboru idealnego wieszaka na klucze, który poza wartością użytkową będzie przystrajał i dopełniał nasz przedpokój.